KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKANI ACAR’A ZİYARETÇİ SAYISI  BİTMEK BİLMİYOR

KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKANI ACAR’A ZİYARETÇİ SAYISI BİTMEK BİLMİYOR

Ankara'nın gözde ilçesi Kızılcahamam özelliklerinin ve güzelliklerinin semeresini görmeye devam ediyor. Başkentin ilgi odağı olan en önemli ilçesi Kızılcahamam'dan zirve isimler eksik olmuyor.

İşkur Genel Müdürlüğü Daire Başkan Vekili Remzi Güzel, İşkur Genel Müdürlüğü Ulaştırma Şube Müdürü İsmet Kara ve Savunma Uzmanı Ali Algan İşadamı Murat Hazer, Kızılcahamam AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun ile birlikte, Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Acar, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek İşkur Genel Müdürlüğü Daire Başkan Vekili Remzi Güzel, İşkur Genel Müdürlüğü Ulaştırma Şube Müdürü İsmet Kara, Savunma Uzmanı Ali Algan ve İşadamı Murat Hazer’e teşekkür etti.

KIZILCAHAMAM’DA kampta bulunan Önder İmam Hatipliler Derneği himayesinde spor faaliyetlerini yürüten  Basketbol 2.Ligi’nde mücadele eden Ankara Kayı Gençlik ve Spor Kulübü basketbolcuları, Baş Antrenör Ahmet Bülbül, Yardımcı Antrenör Emre Can ve Kızılcahamam Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Aslan Koca, Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Acar; Kızılcahamam’ın tüm spor branşlarının kamp merkezi olduğunu ifade ederek ilçemize hoş geldiniz dedi ve başarılar diledi.Baş Antrenör Ahmet Bülbül, konaklama’da verilen destekten dolayı Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a teşekkür ettiler.

 

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...