GENÇ YAŞTA SİYASETİN DUAYENİ OLDU

GENÇ YAŞTA SİYASETİN DUAYENİ OLDU

* Kızılcahamam AK Parti ilçe teşkilatında siyasete başlayan, o gün bu gündür başarıdan başarıya imza atan Sefa Yıldırım son bir atak daha gerçekleştirerek Ankara Büyükşehir Belediyesi Encümen üyeliğine seçildi.

      Aynı zamanda AK Parti Kızılcahamam Belediye Meclisi Üyesi olan ve bu ilçede senelerce ilçe başkanlığı yapan Sefa Yıldırım'ın siyasi hayattaki başarısının sırrının dürüstlük, ilkeli, mütevazi ve hoşgörülü oluşundan kaynaklandığı ifade ediliyor.
    Ankara Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliğine seçilmesinden sonra hem tebrik ettiğimiz hem de görüşlerini aldığımız Sefa Yıldırım şunları söyledi:  “ Öncelikle ifade etmek isterim ki birinci hedefim hemşerilerime hizmetlerin en güzelini sunmaktır.  İlçe başkanlığım sırasında hiçbir parti ayrımı yapmadan , şehir merkezinden köylerimize kadar kimin nasıl ihtiyacı varsa yardımcı olmaya çalıştım. Bana göre siyaset kavga ve kargaşa ortamı yaratmak değildir. Politika huzurlu ortamda yapılması lazım. Şahsen ben şimdiye kadar hep bu anlayışla hareket ettim. Bu mevki ve makamlar kimseye baki değildir, ben bunun bilinci içindeyim. Gönül kırmak kolaydır ama kırılan gönlün tedavisini yapmak çok zordur. Tabii bir de benim hoşgörülü bir insan olduğum söylenir. Bu halimden memnuniyet duyuyorum. Tabii bir de duanın bende yeri başka… İnanıyorum ki hayli dua almışımdır ve başarıya doğru merhale merhale ilerleyişimin bunda etkisinin olduğu kanaatindeyim. 
    Cenab-ı Hakk nasip ederse daha büyük hizmetler-daha fazla iyilik yaparak daha fazla dua almak istiyorum. Başta Kızılcahamamlı ve Ankaralı hemşerilerim olmak üzere, bütün insanlığa hizmet borcumu ödeyebilirsem kendimi mutlu addederim. 
    Bu vesile ile başta Kızılcahamamlı ve Ankaralı hemşerilerimin, AK Partili dava arkadaşlarımın, Türk-İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyor, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. “
 

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...