ARAMA SONUÇLARI : 3 adet sonuç bulundu

ANKARALILARA MÜJDE Mahkemeden tokat gibi karar, Mansur Yavaş davayı kazandı

ANKARALILARA MÜJDE Mahkemeden tokat gibi karar, Mansur Yavaş davayı kazandı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve başlar başlamaz “Bunlar acil konular. Yapılmazsa afet olur, sel olur” diyerek Büyükşehir Belediye Meclisi gündemine getirdiği ve reddedilen “su altyapısı kredisi” konusunda flaş bir gelişme yaşandı. Ankara 9. İdare Mahkemesi, öncelikli projelerin mevcut bütçe imkânları ile karşılanamayacağını ve meclisin verdiği “ret” kararının kamu yararı ile hizmet gerekleri yönünden hukuka uygun olmadığını belirtti.

ANKARA’DA TOKAT RÜZGARI ESTİ

ANKARA’DA TOKAT RÜZGARI ESTİ

Etimesgut Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen 16.Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali sona erdi. 10 gün süren festivalde Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (BAŞTEK), Tokatımızı sanatından kültürüne; yemeğinden yerel kıyafetlerine varıncaya kadar her yönüyle temsil ederek festival bünyesinde kurulan Tokat Evi’ni 10 binlerce misafirin, Ankara’da ikamet eden Tokatlıların ziyaret etmesine imkan hazırladı.

Tokat mutfagi uluslararasi akademi oldu

Tokat mutfagi uluslararasi akademi oldu

Bir kulturden bir Akademi doguyor... BASTEK Tokat Mutfagi Kulturunu, Ingiltere Kralicesinin ahcisi Hüseyin Özer ve dunya liderlerinin gözde restorani Sofra Londra markasi ile yaptigi isbirligi ile Uluslararasi Gastronomi ve Mutfak Sanatlari Akademisi’ni kuruyor.