ARAMA SONUÇLARI : 26 adet sonuç bulundu

ANKARA MECLİSİ KURUL BAŞKANI YÜKSEL:

ANKARA MECLİSİ KURUL BAŞKANI YÜKSEL:

Ankara Meclisi olarak başlatmış olduğumuz 2 projeden birinci projemiz pandemi dolayısıyla uzaktan eğitim kararı alan Milli Eğitim Bakanlığı alt yapısı tamamlanmadan hayata geçirdiği bu projede her evde birden fazla öğrenci varsa televizyondan bu programı sadece bir öğrenci takip etmekte diğer öğrenciler yararlanamamaktadır.

BORSA GÜNÜ YÜKSELİŞLE KAPATTI

BORSA GÜNÜ YÜKSELİŞLE KAPATTI

Borsa İstanbul Endeksi (BIST100), 1,099 puan ve 1,122 puan arasında dalgalandığı Çarşamba gününü yüzde 2.95 artışla 1,124.71 puanda tamamladı.

SAVUNMA HAKKI KUTSALDIR VE ASLA ÖRSELENEMEZ

SAVUNMA HAKKI KUTSALDIR VE ASLA ÖRSELENEMEZ

• Ankara Meclisi Eğitim ve Öğretim Kurulu Başkanı ( MEB Emekli Başmüfettişi- Milli Eğitim Emekli İl Müdürü Cevdet Sezgin; Savunma Hakkı konusunda savunmanın temel unsuru olan Avukatların meslek birliği baroların, iktidar tarafından seçim sistemlerinin değiştirilmeye kalkışılmasının fevkalade yanlış olduğunu söyledi.

TEŞEKKÜRLER SELAMİ AKTEPE... BAŞKENT’İN DUVARLARI RESSAMLARIN DOKUNUŞLARIYLA ARTIK RENGARENK

TEŞEKKÜRLER SELAMİ AKTEPE... BAŞKENT’İN DUVARLARI RESSAMLARIN DOKUNUŞLARIYLA ARTIK RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent’te bulunan yaya alt geçitleri, köprüler ve boş duvar yüzeylerini ressamların sihirli dokunuşlarıyla renklendiriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın hayata geçirdiği proje ile Başkentli ressamlar, şehrin birçok noktasında sanatsal çalışmalara imza atıyor. Ressam Şenol Karakaya ve ekibi Elmadağ Giriş Köprüsü Alt Geçidi, Cinnah Caddesi Kuloğlu Alt Geçidi ile Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi Alt Geçitlerini Ankara kedisi ile lale resimleriyle donattı.

SELMA YAVUZ'DAN YERLİ YERİNDE ÖĞÜTLER

SELMA YAVUZ'DAN YERLİ YERİNDE ÖĞÜTLER

Ankara Meclisi İnsani İlişkiler ve Teşkilatlanma Kurulu Başkan Yardımcısı Selma Yavuz, Virüs belasını öylesine tahlil etmiş ve bu yaşam sürecini o kadar güzel örnekler ve deyimlerle tahlil etmiş ki, bir okuyacak bin düşüneceksiniz.

TOPLUM LİDERLERİNDEN OLUŞAN İSİMLERLE BİR HAFTADA SAYILARINI  67'ye ’YÜKSELTTİLER BUGÜNKÜ HEDEF 70

TOPLUM LİDERLERİNDEN OLUŞAN İSİMLERLE BİR HAFTADA SAYILARINI 67'ye ’YÜKSELTTİLER BUGÜNKÜ HEDEF 70

ANKARA MECLİSİ KURUL BAŞKANLIKLARI VE KURULLARDA GÖREV ALANLANLARIN HER BİRİ AYRI BİR ÖZEL, HALKIN İÇİNDEN SÜZÜLEREK, SEÇİLEREK KADROYA ALINMIŞ BİR KADRO.. KONU İLE İLGİLİ OLARAK BİR AÇIKLAMA YAPAN GENEL SEKRETER AV.HATİCE FİDAN ŞUNLARI SÖYLEDİ: " Şu an itibarı ile birlikte çalışacağımız arkadaşların sayısı 59 ‘ u buldu. 24 Mart itibarı ile kurullarda görev alan arkadaşların her biri hem kendi kuruluna hem de genel manada diğer kurullarda görev alacak yeni arkadaşları belirlemeye başlayacaklardır. Böylesine büyük bir hizmet anlayışı ve kısa süre zarfında arkadaşlarımızın insanüstü gayretleri ile devlet ve milletimiz için, camiamız için daha büyük projelere imza atacağımıza inanıyor ve her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da hoş geldiniz derken çalışmalarımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. "