* GAZETECİ ÖNKİBAR’DAN ENGİNYURT’A AĞIR İTHAM.. “ ÜLKÜCÜLÜKTEN GEÇİNEN MEYHANECİ CEMAL ! “

* GAZETECİ ÖNKİBAR’DAN ENGİNYURT’A AĞIR İTHAM.. “ ÜLKÜCÜLÜKTEN GEÇİNEN MEYHANECİ CEMAL ! “

Gazeteci Sabahattin Önkibar Demokrat Partili olan Cemal Enginyurt’a şu ifadeleri kullandı: “Meyhaneci Cemal Enginyurt, Ekrandan sallama yanına geliyorum. Neredesin? Meyhaneci, sen ülkücülükten geçiniyorsun.” diyerek ortalığı toz duman etti.

     DEMOKRAT PARTİ PROPAGANDA YAPMANIN YOLUNU BULDU

* Türkiye’nin siyasi manadaki kader çizgisinde etkili olan “  DP, AP, DYP ve ANAP siyaset sahnesinden silinip gitti “ deniyor ama, bu partilerin bazı mensupları, tarihin izlerini sildirmemek adına zar zor da olsa  bu partilerin tabelalarını indirmeme gayretlerini sürdürüyorlar.

    Aslında şu an siyasi varlığını sürdüren DP, maalesef ANAP ile birleşik bir hareket sonucu şimdiye kadar varlığını devam ettirdi.  AP ve DYP’nin mal varlıklarını sattıkları yetmiyormuş gibi, bir de devraldıkları ANAP’ın genel merkezine gidip yerleştiler. Bu da yetmedi, Türkiye genelinde ANAP’tan kalan ne kadar miras varsa satıp savdılar ve harçlık yaptılar.

       Tabii bu gelişmeler olurken DP’lilerin işgaline uğrayan Anavatan Parti’nin mensupları gık bile demedi. Şu an itibarı ile DP ortaklıkları içinde bir tek ANAP’lı var onun görevi de genel başkan danışmanı. Kesin olarak biliyorum ki, fikrinin alındığını, hal hatırının sorulduğunu hiç tahmin etmiyorum.

PARTİDE CEMAL ENGİNYURT KARGAŞASI

* DP’liler propaganda yapmanın yolunu buldu. MHP’den kovulan Cemal Enginyurt’u sinesinin derinliklerine gömen Demokrat Partililer son günlerde partilerinin reklam aracı olarak bu çığırtkan milletvekilini kullanıyorlar ama bu durumdan memnun olmayan ve her vesile ile rahatsızlıklarını dile getiren öz ve öz DP’liler olduğu gibi partiyi terkedenler de oluyor. DYP’den DP saflarına geçen eski bir milletvekili dp’NİN SONDURUMU İLE İLGİLİ OLARAK ŞUNLARI SÖYLEDİ: ANAP binasını gaspedip Anavatan Partilileri dışarı attılar, o da yetmiyormuş gibi il ve ilçe binalarını sattılar. Şimdi öyle bir hata yaptılar ki Cemal Enginyurt denen milletvekilini baştacı yapıp her gün ileri geri bağırtıyorlar. Tabii bu durum öyle bir vahamet arz ediyor ki farkında değiller; “ Partinin genel başkanı, perdenin arka planında saklanmış aktris gibi bir rol üstlenmiş durumda. “

 Gazeteci Sebahattin Önkibar bakınız Cemal Enginyurt için nasıl bir ifade kullandı: “  Abi deyip önümde eğildiğin günleri unuttun; bütün pisliklerini dökeceğim. ”  Cemal Enginyurt Önkibar’ın saldırıya uğradığının duyulması ile, " Fırsat bulsam ben döverdim" demişti.

GAZETECİ ÖNKİBAR’DAN ENGİNYURT’A AĞIR İTHAM “ ÜLKÜCÜLÜKTEN GEÇİNEN MEYHANECİ ! “

     Gazeteci Sabahattin Önkibar Twitter hesabından paylaşım yapan Önkibar şu ifadeleri kullandı: “Meyhaneci Enginyurt Ekrandan sallama yanına geliyorum. Nerdesin? Meyhaneci, sen ülkücülükten geçiniyorsun. Başka zerre vasfın yok. Pardon. Rakı servisin de fena değil... Bahçeli'ye yaptığın hakaretlerini unutmadık; beraber getirdiğimiz lokalden onlarca şahit var. Hadi yalan desene !...

Meyhaneci, abi deyip önümde eğildiğin günleri unuttun mu ?. Bütün pisliklerini dökeceğim. Meyhaneci, biz briç oynarken sen meyhanende kazandıklarını ‘okey'de kaybedince söyle… Bahçeli’ye nasıl saydırıyordun !.. Onlarca şahit var !.”

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...