SAİME HALAÇ ‘IN BAŞARILARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

SAİME HALAÇ ‘IN BAŞARILARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Azim ve irade bir insan için çok önemlidir. Tabii bir de memleketçi ve de iyi insan olmak. Bütün bunların semeresini görebilmek için eğitim ve kültür gereklidir. Evet, eğitim ve öğrenim ve hatta diploma çok önemli ancak üniversite diplomanız olmasa bile okuyarak, sosyal aktivitelerde bulunarak her konuda başarı grafiğinizi geliştirebilirsiniz.

    Ankara Meclisi’nin koordine ettiği ZİRVEDİKİLER arasında yukarıda kısaca belirttiğimiz ölçütlere uyan birçok arkadaşımız-dostumuz var.

   Bunlardan birisi de SAİME HALAÇ…

  İyi bir eğitim almış,  iyi bir vatan sevdalısı, bunun sonucu olarak da memleketi Erzincan’ı çok seviyor ve bu diyarın evladı olmanın mutluluk, gurur ve heyecanını yaşıyor. 

    Eğitim hayatının ilk bölümlerini ata topraklarında tamamladıktan sonra  Atatürk Üniversitesi : Moda Tasarımı-Tekstil bölümünü ikmal eden Saime Halaç Önlisansını Atatürk Üniversitesi – Tekstil bölümünde tamamladı.

      Halk Egitim Merkezinde Moda tasarımı ve stilistik Eğitmeni, Ankara Olgunlaştırma Enstitüsü : Modelist, Anadolu Üniversitesi Lisans: İșletme …

         Tarım ve Orman Bakanlığı: Proje bazlı çalışmalar/ Moderatör.

    AHSAM Danışmanlık Haberleşme ve Yayıncılık: 2017/ Editör  gibi başarılara imza atmış.  Bunlarla birlikte  Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdürlüğü-Diksiyon Eğitimi , Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdürlüğü- Bilgisayar Eğitimi,  İnsan Kaynakları yönetimi -İstanbul İşletme Enstitüsü,  Hukuku Uygulamaları - İstanbul İşletme Enstitüsü, İnsan Kaynakları Asistanlığı Eğitimi -İstanbul İşletme Enstitüsü, Dış Ticaret Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü  İç Denetçi, Kalite yönetimi , Çevre Yönetimi, OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği - Proje Yönetimi - Risk Analizi - Liderlik - Girişimcilik - Zaman Yönetimi , Windows 95,98, Milenyum, Xp, Windows,7,810, MS OFFİCE sürümleri, Microsoft işletim sistemi android sürümleri, İOS sürümleri, Orta seviyede grafik programları ( corel, fotoshop cc)  Ankara Meclisi’nin inkişafında büyük katkı sağlayan ve bu kurumun güvenilir bireyi olan Saime Halaç’ın yabancı dili İngilizce .

Saime Halaç ilk yazısında, doğup-büyüdüğü ve hatta hali hazırda bile aralıklarla sıla-i rahim olarak gittiği memleketi Erzincan’ın özellik ve güzellikleri yansıtan bir yazı ile başlangıç yapmış. Hayırlı olur inşallah. Ömür boyu mutluluk, başarılar diliyoruz.

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...