HÜKÜMET BELEDİYELER İŞBİRLİĞİ VE MAHALLİ İDARELER MASAYA YATIRILIYOR

HÜKÜMET BELEDİYELER İŞBİRLİĞİ VE MAHALLİ İDARELER MASAYA YATIRILIYOR

* Aralarında Bakanlık, Milletvekilliği, Valilik Yapmış, İlim ve İrfan Adamları, Akademisyenler, Devletin çeşitli kademelerinde görev yapmış bürokratlar, Sivil Toplum Kuruluşlarının liderleri seçkin davetli gurubunun katılacağı " Hükümet Belediyeler İlişkileri ve Mahalli İdareler " konusu masaya yatırılıyor.

* Ankara Meclisi Derneği ile Milli Mutabakat Hareketi Platformunun organizasyonunda yapılacak toplantı ;

26 Kasım Salı günü saat 18.oo 'de Ankara Hamamönü Ulucanlar Eski Cezaevinde icra edilecek.

Değişik bir atmosferde buluşmak, Yeni yüzlerle tanışmak ve arkadaş edinmek, Memleket ve Milletimizin sorunlarının tartışıldığı ortamda bulunup söz sahibi olmak isteyenler için hayırlı bir hizmet olur inşaallah.

------------------------------------

Devlet millet ilişkilerinin ne kadar önemli olduğunun herkes idraki içindedir. Bu bağlamda hemen belirtmeliyiz ki devlet başka düşünür millet başka düşünür. Yani devletçilerle millet arasında istenilen düzeyde bir bağ yoktur.
 
  • Sivil Toplum Kuruluşlarının bir çoğu da aynı düşünce yapısına sahiptir. Oysa bu kuruluşlar tarafsız, ilkeli, memleket - millet hayrına işler yapmalılar ve siyasetten uzak kalmalılar.
  • Ankara Meclisi Derneği ile Milli Mutabakat Hareketi Platformu, BÜTÜN BUNLARIN masaya yatırılıp tartışılacağı bir toplantı düzenledi. Bu toplantıda konusunda uzman önemli isimler konuşacaklar. Ayrıca, bir arena şeklinde geçecek toplantıda isteyen herkese söz verilecek.
  • TOPLANTI 26 Kasım Salı Günü saat 18.'de Ankara Ulucanlar Eski Cezaevi toplantı salonunda yapılacak. Organizasyon heyeti tarafından, toplantıya giriş serbest olup dost kazanmak, yeni yüzlerle tanışmak ve hoşgörü ortamından yararlanmak isteyen herkesin davetli olduğu açıklandı.
  • İrtibat için Tel: 0533 771 46 10 ve 0541 520 66 84

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...