BU CAHİL ADAM ÇUBUK İLÇEMİZE HİÇ YAKIŞMADI

BU CAHİL ADAM ÇUBUK İLÇEMİZE HİÇ YAKIŞMADI

CAHİL BİR DANGALAK YUMRUĞU VURURKEN ŞEHİTLİĞİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ SANIRIM BİLMİYORDUR Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesinde saldırı

* Cehalet böyle devam ettiği müddetçe AK Parti iktidarı daha çok güç kaybeder. Bir dangalak adam çıkıyor o kalabalıkta Kılıçdaroğlu'na yumruk atıyor, arkasından olaylar iyice artıyor. İşin ehemmiyeti ne biliyor musunuz; " Dangalak ve fikren gelişmemiş bir adamın ŞEHİT CENAZESİNDE HOŞGÖRÜNÜN KAİM OLMASINI BİLME KÜLTÜRÜNE SAHİP OLMAMASI.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu'nun durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın da CHP Lideri'yle birlikte güvenliğin sağlandığı eve geldi. Çevre güvenliğinin sağlanmasının ardından ise Kılıçdaroğlu, zırhlı bir araçla evden çıkarıldı. Başlatılan soruşturma kapsamında saldırganlardan 6'sının kimliği belirlendi.
Hakkari'de terör örgütü mensuplarınca şehit edilen Sözleşmeli Er Yener Kırıkçı'nın cenazesinde olaylar çıktı. Çubuk Akkuzu Mahallesindeki cenaze törenine Ankara Büyükşehir Belediyle Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte katılan Kemal Kılıçdaroğlu törende saldırıya uğradı.
Kılıçdaroğlu'nu yuhalayan bir grup, ardından yaşanan arbedede kendisine saldırdı.
Saldırıda bir kişi yaşanan arbedede Kılıçdaroğlu’na yumruk attı. Kılıçdaroğlu’nun gözlüğü yüzünden düştü. Korumaların müdahalesi ile Kılıçdaroğlu alandan çıkarıldı ve öfkeli gruptan uzaklaştırılarak mahallede bulunan bir eve götürüldü.
Kılıçdaroğlu’nun tutulduğu eve daha sonradan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın da girdiği öğrenildi.
Güvenlik güçleri, evin çevresinde toplanan kalabalığın dağıtmak için uzun süre mücadele verdi.
Öte yandan saldırganlar Kılıçdaroğlu’nun bulunduğu evi de taş yağmuruna tuttu.

Uzun uğraşlarla evin önüne getirilen bir zırhı bir araçla CHP Lideri evden çıkarıldı.
Kemal Kılıçdaroğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, Ankara Valiliği de yaşanan saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...