Kategori : ANKARA HABERLERİ

HEMŞERİCİLİK ÖYLESİNE ÖNEM KAZANDI Kİ !...

HEMŞERİCİLİK ÖYLESİNE ÖNEM KAZANDI Kİ !...

ANKARALILARI “ hemşericilik yapıyorlar-Bölgecilik yapıyorlar “ diye itham altına alıyorlardı. Hatta bazı zirve isimler hemşericilik yapan kuruluşlara atfen kırıcı cümleler sarfetmişlerdi. Aslında kendileri bölgeciliğin en kralını yapıyorlar, ancak başkalarının yapmasına müsaade etmezcesine kem sözlerle kırıcı oluyorlardı.

BARIŞ VE HUZURA İHTİYACIMIZ VAR

BARIŞ VE HUZURA İHTİYACIMIZ VAR

Siyaset çayırının peşrevcileri fazla onur kırıcı olmaya başladılar. Millet olarak “ artık bıktık-usandık “ desek yeridir. Biz kavga ve kargaşa istemiyoruz. Kardeşliğimize, birlik-beraberliğimize daha fazla dokunmayın lütfen.

EL ELE VERİP MEHMET ÖZHASEKİ'YE KAYBETTİRDİLER

EL ELE VERİP MEHMET ÖZHASEKİ'YE KAYBETTİRDİLER

* Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) Genel Başkanı Mehmet Akyol, " Yerel seçimler ve sonrası " konulu değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada bazı sivil toplum kuruluşlarının siyaset yapacağız -menfaat temin edeceğiz derken Cumhur İttifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'ye kaybettirdiler " dedi.

BÜLENT KUŞOĞLU: İFTİRALARA CEVAP VERDİ

BÜLENT KUŞOĞLU: İFTİRALARA CEVAP VERDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Bülent Kuşoğlu Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı. Kuşoğlu'nun açıklaması şöyle:

MANSUR YAVAŞ İFTİRA VE YALANLARA CEVAP VERDİ

MANSUR YAVAŞ İFTİRA VE YALANLARA CEVAP VERDİ

HAKSIZ OLMADIĞI ve İFTİRAYA UĞRADIĞI ORTAYA ÇIKTI Bir ‘ŞİZOFREN' in oyununa gelen siyasetçilerin Mansur Yavaş'ı zora düşürmek için takındığı tutum eminiz ki yüce Türk milletini incitmiştir. Ne olur hak ve adaleti bırakmayalım ve seçimleri sükunetle ikmal edelim.

BİR BÜROKRATIN BAŞARI GRAFİĞİ  VE HALİM BEDİZ GERÇEĞİ

BİR BÜROKRATIN BAŞARI GRAFİĞİ VE HALİM BEDİZ GERÇEĞİ

• Bazıları vardır anadan doğma şanslıdır, bazıları abası kalın şehir ağalarının, bazıları siyaset lobilerinin sırt vermesi ile zirveye tırmanırlar ve orada kalırlar. Bazıları da verdiği emekle, dişini tırnağına takarak, öğrenerek, çalışarak ve idarecilerin takdirlerine mazhar olarak başarıdan başarıya ulaşırlar.

 KIZILCAHAMAM’DA POLİTİKA KARMAKARIŞIK

KIZILCAHAMAM’DA POLİTİKA KARMAKARIŞIK

Son yıllarda idari sistem ve toplum düzeninin bozulduğunu söyleyenlerin sayısı günden güne artarken, siyaset dünyasının dengeleri de bozuldu.