Kategori : ANKARA HABERLERİ

ALTINOK:  KEÇİÖREN KULESİNİ TÜRKİYE'NİN EN İHTİŞAMLI KULESİ HALİNE GETİRECEĞİM

ALTINOK: KEÇİÖREN KULESİNİ TÜRKİYE'NİN EN İHTİŞAMLI KULESİ HALİNE GETİRECEĞİM

TURGUT ALTINOK’UN GÖZÜ YÜKSEKLERDE : “ Büyümezseniz küçülürsünüz “ • Tecrübe, cesaretle birleşip arkasından da girişimcilik ve büyük hedefler gelince bambaşka bir tablo çıkıyor ortaya. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok belli ki ” nerede bırakmıştık? “ diyerek başlamış işe. Tabii kendi bağı-bahçesi, tarlası-tabanı , evi-barkı, ailesi olarak gördüğü Keçiören ile ilgili yapacakları hizmetleri yıllar öncesinden, yani tam da bıraktığı yerden-sanki tekrar dönecekmişcesine - kurgulamış gibi gördüm.

YAVAŞ: ANKARA’NIN GELECEĞİNİ KADINLARLA KURACAĞIZ

YAVAŞ: ANKARA’NIN GELECEĞİNİ KADINLARLA KURACAĞIZ

“FABRİKASYON YERİNE BAŞKENTLİ KADINLARIMIZIN ÜRETTİĞİ ÜRÜNLERİ SATIN ALACAĞIZ,KADINLARIMIZ TOPLUMUMUZUN MİMARLARIDIR” “AMAÇLARIMIZDAN BİRİ DE BAŞKENT’İMİZİ KADINLAR İÇİN AYRICALIKLI BİR KENT YAPMAK-TEZHİP, EBRU, MARAŞ FİLESİ, ANTEP İŞİ, SERAMİK ALÜMİNYUM RÖLYEF, JÜT, MOZAİK, ÇİNİ, TEL KIRMA, GRAVÜR, RESİM VE AHŞAP BOYAMADAN OLUŞAN BİNLERCE ESER, 7 TEMMUZ TARİHİNE KADAR AÇIK KALACAK

ALİ BABACAN VE KURACAĞI PARTİ

ALİ BABACAN VE KURACAĞI PARTİ

Böyle bir başlık atacağımı hiç tahmin etmezdim yazıma. Ali Babacan’ın siyasetten hoşnut olmadığını biliyordum. Hatta son milletvekili olduğu seçimden önce zar zor ikna edilmişti milletvekilliği için. O’na teklifi götürenler “ Sen olmazsan Türk ekonomisi sıkıntıya girer “ diyerek baskı yapmışlar ve o da millet-devletin menfaati için kabul etmişti. Fakat olmadı, olmadı çünkü hayallerini yıktılar, görev vermediler ve hazırlamış olduğu ekonomik programı dosyalarda kaldı.

ANKARA KENT KONSEYİ BAŞKANI SEÇİLDİ

ANKARA KENT KONSEYİ BAŞKANI SEÇİLDİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu'nda belediye başkanlığına talip olduğu ilk günden beri hayalini kurduğu değişimin başlangıcını yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Altındağ’da halk günleri başladı

Altındağ’da halk günleri başladı

Halk Günü buluşmalarını başlatan Altındağ Belediye Başkanı Doç.Dr. Asım Balcı, vatandaşların istek ve taleplerini tek tek dinledi.

HEMŞERİCİLİK ÖYLESİNE ÖNEM KAZANDI Kİ !...

HEMŞERİCİLİK ÖYLESİNE ÖNEM KAZANDI Kİ !...

ANKARALILARI “ hemşericilik yapıyorlar-Bölgecilik yapıyorlar “ diye itham altına alıyorlardı. Hatta bazı zirve isimler hemşericilik yapan kuruluşlara atfen kırıcı cümleler sarfetmişlerdi. Aslında kendileri bölgeciliğin en kralını yapıyorlar, ancak başkalarının yapmasına müsaade etmezcesine kem sözlerle kırıcı oluyorlardı.

BARIŞ VE HUZURA İHTİYACIMIZ VAR

BARIŞ VE HUZURA İHTİYACIMIZ VAR

Siyaset çayırının peşrevcileri fazla onur kırıcı olmaya başladılar. Millet olarak “ artık bıktık-usandık “ desek yeridir. Biz kavga ve kargaşa istemiyoruz. Kardeşliğimize, birlik-beraberliğimize daha fazla dokunmayın lütfen.

EL ELE VERİP MEHMET ÖZHASEKİ'YE KAYBETTİRDİLER

EL ELE VERİP MEHMET ÖZHASEKİ'YE KAYBETTİRDİLER

* Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) Genel Başkanı Mehmet Akyol, " Yerel seçimler ve sonrası " konulu değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada bazı sivil toplum kuruluşlarının siyaset yapacağız -menfaat temin edeceğiz derken Cumhur İttifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'ye kaybettirdiler " dedi.