AK PARTİ KURUCULARINDAN ABDULLATİF ŞENER' DEN İDDİALI ÇIKIŞ

AK PARTİ KURUCULARINDAN ABDULLATİF ŞENER' DEN İDDİALI ÇIKIŞ

Abdüllatif Şener katıldığı televizyon programında gelecek seçimlerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Şener, AKP’nin 2019 yılında yapılacak olan 3 seçimi de kaybedeceğini iddia etti.

AKP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı Abdüllatif  Şener,  Bir TV'de yayınlanan Semra Topçu ile “Güne Başlarken” programına katıldı. Programda 2019 seçimlerine değinen Şener, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

   Ben rakamlara inanmıyorum, milli gelir benim bıraktığım döneme dahi ulaşamamıştır diyen Şener AK Partilileri düşündürücü ifadeler kullandı

                              “MUHALEFET CİDDİ HATA YAPMAZSA…”

AKP’nin seçimlerde şansının çok az olduğunu vurgulayan Şener, “Sürekli milli idareden bahseden Erdoğan, halkın sandığa yansıyan iradesinden emin olmadığı için rahatsızlık duymaya başlamıştır. İttifak yasa teklifiyle de ‘halkın iradesini sandıkta nasıl çarpıtırım’ mekanizmalarını kurmaya çalışıyor. Bakın ben iddia ediyorum, mevcut iktidar önümüzdeki 3 seçimde de kaybedecektir. İktidarın bu 3 seçimden hiç birini alma ihtimalini görmüyorum ama bir şartla…Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa! Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa hele hele Cumhurbaşkanlığı seçimlerini almalarını imkansız görüyorum” dedi.

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...