AK Parti Genel Sekreteri’nden Mansur Yavaş’a tehdit, haberine gelen yüzlerce YORUM ' dan bazıları...

AK Parti Genel Sekreteri’nden Mansur Yavaş’a tehdit, haberine gelen yüzlerce YORUM ' dan bazıları...

MEHMET AKYOL’UN AŞAĞIDAKİ HABERİNE GELEN YORUMLARDAN BAZILARINI HABERİN SONUNDA BULACAKSINIZ... AKP Genel Sekreteri sayın Fatih Şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde işten çıkarmalar olacağına dair bir duyum aldıklarını öne sürerek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı tehdit etti. Şahin, “Eğer işçi, emekçi kardeşlerimizin ekmeğiyle oynarsan, onlara bu zulmü reva görürsen, Ankara’yı sana dar ederiz, karşında bizi bulursun, karşında AK Parti teşkilatlarını bulursun” ifadelerini kullandı....

Oysa sayın genel sekreterin unuttuğu veya bilmediği bir şey var, çıkar da bir Ankaralı, " Sayın Şahin Çanakkale'den gelip yıllarca Ankara'dan milletvekili seçildin, biz bir şey demedik. Kapına varıp bir talebimiz olmadı. Ne düğünümüzde oynadın, ne cenazemizde ağladın. Sayın milletvekilimiz, sen şunu unutma ki Ankaralılar olarak ( Başkentliler olarak ) Mansur Yavaş'ı biz seçtik sana yedirmeyiz, o işçileri de Mansur Yavaş haksız yere zaten kapı dışarı etmez. Biz Ankaralılar olarak-Başkentliler olarak  o işçilere de sahip çıkarız sayın Mansur Yavaş'a da sen merak etme " derse nasıl bir pozisyona düşersin hiç düşündün mü?.. 

------ 

 BU HABERE GELEN YORUMLAR VE CEVAPLAR

 

Haluk Balaban     Ankaralının oyuna Saygısı olmayan densiz .Partiniz Tokadı yedi sizin gibi utanmazların yüzünden halen konuşuyorsun Mansur Yavaş sahipsiz değil Cukkacılara Bankamatikçilere sahip çıkan çukur adamdır.

Kenan Başayar          Bizler, sizleri TBMM gönderdik;Ülkeyi yönetin diye,siz sokak kabadayılığına hevesleniyorsunuz. AK PARTİ teşkilatları kabadayılığa değil;Aksine Ülkeyi yönetmek için başta,Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde eğitilmişlerdir.Git,efeliğini doğduğun yerde yap.Bankamatik çalışanı veya işe gelmeden maaş alan varsa;Onları savunan başta insan olamaz.Ağır ol ,Delikanlı

--------------------------- 

Abdullah Uygun   Edemezsin ankarayi dar edemezsin, boşuna heveslenme.

Mustafa Yeşilay    Sen kimsin be saygısız. Ankaralı tercihini yapmıştır. Sayın Yavaş’ ın yaptıkları ve yapacakları da Ankaralıları ilgilendirir. Ankaralı sayın yavaşın yanındadır. Nasıl Ankara’yı, Ankaralılara dar edeceksiniz! Düşünceniz bile kendi partinize zarar veriyor. Seçilmiş belediye başkanını atanmışlar hiç bir şekilde tehdit edemez. Kendinize gelin.

Hacıbey Demir      eskiden beri partizanlığın en kralını chp yapardı ama şimdi akp chp yide solladı.ALLAHım bu fırıldak siyasetcilerden bu gariban milletimizi kurtarsın.

Ilyas Atik      Ankara vekilinin Ankarada çalışan lara sahip çıkması kadar doğal ne olabilir neden buna karşı çıktınız vede olayı başka boyuta çekerek bardağın boş tarafını göstermek çok doğru değil katılmıyorum bu yazı dizisine

Mehmet Akyol ‘un cevabı:     Sayın İlyas Atik kardeşim, lütfen Ankara Büyükşehir Belediyesine bir git ve binayı baştan sona bir gez, bölüm katlarına girdiğinde çalışma odalarına girmeyi ihmal etme. Arı gibi insan kaynıyor. 10 kişinin yapacağı işi 50- 100 kişi yapıyor.Bununla ilgili bir araştırma yaptım yakında yayına vereceğim .

Bu ülke hepimizin ne olur biraz anlayışlı olun.

Değerli kardeşim, ben hala AK Partiliyim. Bu partiden seçilip il genel meclisinde en tepe görevlerde bulundum. Bir gerçek var ki benim partimi israf-israf,israf ve aşırı masrafla ÜRETİMSİZLİK - VERİMSİZLİK mahvedecek.

Düşünebiliyor musun, Hatay'dan tut tüm Akdeniz havalisinin Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kaybettik, Aydın, Muğla ve İzmir'i kaybettik . Trakya'yı tamamen kaybettik, İstanbul'u kaybedip perişan olduk. Hele hele Türkiye Cumhuriyeti'nin Başkenti Ankara'yı bile kaybettik. Bunların nedenlerini bana anlatamazsın. Ancak bir husus var ki özellikle belirtmek isterim; bu işler yüksek tonajlı seslerle bağırıp-çağırmakla olmuyor. 31 Mart ve 23 Haziran'da İstanbul seçimleri gösterdi ki, halkımız mütevizi olanları, naif ve sevecen olanları seviyor. Çünkü bağırılmaktan-çağırılmaktan, şımarıklıktan bu millet bıktı usandı. Sayın Genel Sekreter polimik ve politika yapıyor. Merak etme haksız yere kimse işten çıkarılmaz. 

------------------------------------ 

Mustafa Yüceel   Sahibinin sesi. Onlar oturdukları koltuktan güç alanlar oysa biz parti teşkilatlarında o koltuğa güç verenlerdik.

------------------------------------- 

Sahin Senol Okur     Havanda su dövüyorlar hizmet yok bol bol lakırtı!!!

----------------------------------------- 

Ahmet GüngörBu zübükte nerden çıktı Ankaralıya hakaretin bedeli ağır olur Bilesin

----------------------------------

Nursel Bektaş   Bankamitik memurlari cok bir tanidigim var hasta num yapip bankamitik den maas aliyordu büyuksehirden simdi yine calisiyor cikarmadilar

------------------------------  

Hacıbey Demir    o zaman kendiniz temizleyin kırk yerden işe gelmeden maaş alanları derse ne yapacaksın

-------------------------------- 

Yusuf Yurt   Olağan şey.. Akp korku imparatorlıuğu yarattı... Sen çok yaşa padişahım..

----------------------------- 

Aynur Öktem      Birilerinin ekmeği ile oynanırken sevinenler siz müslüman olamazsınız mehmet Akyol insanları bu gerçek olmayan yazılarınızla kışkırtmayın.

MEHMET AKYOL’DAN CEVAP:     Aynur Öktem hanımefendi; o yalanlar, menfaatlerin sizin şahsınıza münhasır olduğunu sanırım bildiğimin farkındasınızdır. Ben haram yemeyen, yalan söylemeyen, devletin malını çalmamış-çaldırmamış, elinde büyük imkanlar varken rüşvet almamış ve verdirmemiş nadir insanlardan biri olduğumu iddia ediyorum. Yanlış yapabilirim ama yalan söylemem ve yalan yazmam. Sizlerin mesleğiniz olan bu tür ithamları bana karşı yapmasanız iyi olur. Bu haber yalan değil çünkü sayın Genel Sekreter AK Parti’nin il başkanları toplantısında yaptı bu konuşmayı.

----------------------------- 

Bahri Demirez     Herkes haddini bilecek

-----------------------------------

Ali Demirhan       Ağzına sağlık doğru söze ne denir sayın Akyol.. 

---------------------------------- 

Nihat Ünal        Has....tir …..herif

(  Nihat bey bize kem söz söylemek yakışmaz.)

----------------------------------- 

Zeki Durmaz      Ağzına sağlık Mehmet bey duayen bir büyüğümüzsün

------------------------------- 

Sebahattin Aydın    Kamuda görevli olmanın şartlarına haiz olanlara kimse dokunmaz Ankaralılar 25 yıldır Ankara da yapımları şehrin ortasında kalan şehre giriş kapılarını spor hafriyat parselasyon işleri kiralamaları biliyor merak buyurmayın Sayın vekil

------------------------------  

Hasan Özcan Özcan     Arkadaşlar yorumlarını biraz dikkat edin 3 4 ay sonra pişman olacağınız yorumları yapmayin

--------------------------- 

Hacıbey Demir'in YORUMU

     İşte ben buna kızıyorum.çanakkaleden gelmiş bizim oyumuzla seçilmiş bizim seçtiğimiz adama karşı geliyor yani burada siyaseti kendi çıkarına kullanıyor biz kimi istersek onu seçeriz kime ne bundan sen git çanakkalede konuş.ha şunuda söyleyim ben sizden çok daha fazla milliyetciyim ve tayyib ciyim ama akp li deyilim.kendi menfaati için dava arkadaşını satmam .yakında hep ayrılacaksınız reis i yalnız bırakacaksınız siz deyilmisiniz akp yi millete karşı kullanıp milleti akp den soğutup .R.T.E. yalnız bırakan.ben bu memleketin başkanı oluyum ilk yapacağım iş partileri ve futbolu kaldırırım .ne derse desinler şeriatı meclisten geçirir anayasa koyarım ve tek maddesii değiştirmek isteyenide idam ederim.unutmayın dünya ufak bir imtihan tahtasıdır ama verilen sınav çok büyüktür.bu sınavı veren çok azdır.bugün karşılaştığın her çeşit insanla yarın ahirette tekrar karşılaşacaksın .nedenmi yediğin hakkın hesabını vermek için işte o zaman zerre kadar bir haksızlığa hiç kimse uğramayacak .herkes hakkını alacak senden .siyaset yapıpta milletin hakkını yemedim diyen ALLAHı kandıramaz ancak kendisini kandırır. zamanı ve ömrü varken herkesle bu milletle helallaşın.

--------------------------- 

Kadir Çalışıcı   Sayın Mehmet Akyol Yazınız çok güzel olmuş. Ankaralı bir duayen gazeteci olarak doğru tespitleriniz var. Saygılarımı sunuyorum

-------------------------------------  

Yusuf Erol    Sayın şahin ankarayı sahipsizmi gördünüz bu cüreti bu gücü nereden aldıgını açıklarmısın bu kafa yapısından vaz geçin demokrasiye birazcık inancınız olsun edep ya huuuuuuuuuu 

----------------------------- 

Halil Ibrahim Uçak   Angaralılar sayın Mahsun başkana sahip çıkmalı. Cukkacılara bankamatikçilere sahip çıkmak ne zamandan beri gerçek emekçilerle aynı kefeye koyuluyor. Sizi tebrik ederim. Akyol Mahsun başkana sahip çıkalım.

--------------------------------- 

Halil Celik    Helal olsun Mehmet Akyol Ağabey. Bunlara ses çıkarmadıkça tepemize çıkıyorlar. Sen senelerdir Çanakkale'den gelip Ankara'dan milletvekili seçiliyorsun, Recep Tayyib'in avukatlığını yaptın diye habire beleşten bizim şehrimizden milletvekili seçiliyorsun. Otu koysan kazanır hesabı ile bu işler yapılıyor. Ama Ankaralılar artık uyandı. Hele Ankara yerlisi daha çok uyandı. Artık yalancılara, yolsuzluklara prim vermiyor, hesabını soruyor. Ne-te-kim son seçimde hesabını da sordu. Kaç Ankaralıyı işe koydun? Kaç Ankaralı bürokrata sahip çıktın? Gökçek zamanında Belediyede görevden alınan ve resen emekli edilen Ankaralılara sahip çıktın mı? Bir de utanmadan burada konuşuyorsun. Mansur Yavaş sahipsiz değil, haddini bil ve İçişleri bakanı gibi gereksiz konuşma.

--------------------- 

Mehmet Ali Kabankaya       Lan ben bu ankarililiktan bir şey anlamıyorum sahip çıktığınız masur yavaş hep ve chp vede fetonun oyları ile seçildi sizle de bu safda yereldiniz safınız sizler hayırlı olsun demiyeceğim çünkü durduğunuz saf hayirlidegil tabiki diğer chp ve hep li belediyeler gibi bankamatikci işçiler teranesi ile pkklilara vede chp nin dinsizlerine yer açmak için mutlaka emeği ile çalışan insanları işinden edecekler yazıklar olsun sizin gibi ankarilara başka bir şey söylemek istemiyorum sizleri Allaha havale ediyorum

CEVAP: Sen Ankaralılıktan anlasan Ankaralı olurdun ve LAN diye hitab etmezdin.

----------------------------------------   

Halil Celik    Önce edebinle yorum yaz. lan lun ile konuşan insanın konuşmalarına da pek kimse kulak asmaz. Senin memleketin neresi ise git orada konuş. Ankaralıları anlamıyorsan, demek ki anlayacak kapasiten yok. Ankaralılar Ankara'da her türlü ithal vekilden, bakandan, belediye başkanından zulüm gördü. Peki elini vicdanına koyup, bu haksızlıklara karşı gelip, tepki gösterdin mi? Çok ayıp ya. Habur sınır kapısından pkk lıları davul zurna ile ve devletin savcılarını da çadır kültüründen çıkmış bir anlayış ile oturtup, pkk lılar içeri alan CHP değil, AKP (Adaleti Katleden Parti veya Akraba Kayırma Partisi) yaptı. Ha ben bunları yazarken, beni CHP li sanma. Ben ülkücü birisiyim. Devlet Bahçelinin 1999 yılından beri yaptığı zikzaklar, rahmetli Erbakan Hocanın altın tepsi içerisinde ona sunduğu Cumhurbaşkanlık, başbakanlık ve meclis başkanlığı şartsız olarak MHP'den seçilsin önerisini elinin tersi ile itip başörtülü kızların zulüm görmesine neden olduğu için 1999 yılında ipleri kopardık MHP ile. Sadece 2009 yılında yine hemşehrimizi aday gösterdi diye destekledim. Benim safım Allah'ın safıdır, doğruların safıdır. Mansur başkan doğru bir insan olduğu için de doğrunun yanında Ankaralılar. Senin Reis Kur'an-ı Kerime 1400 önceki ilkelerle insanları yönetemezsiniz dedi. Bunun anlamı ne imiş,ben anlamadım, bir zahmet araştırıp buraya yazarsan seviniriz..

----------------------------  

Ertuğrul Sezer    Bize yazacak birsey birakmamisin mehmet agbi agzina saglik

------------------------ 

Adem Özbek      Hadi Beeeeeeeeee

--------------------------   

Erhan Orhon     Sen kimsin lan biz varken Mansur başkanın kılına dokundurtmayız dokunursanız sandıkta hesabını verirsiniz İstanbul’da olduğu gibi..

-------------------------------  

Mehmet Özcan    Erkeksen yap yeter artık kendi ahlaksızlıklarınız ortaya çıktı rahatsızlığınız başlar durun daha neler var UTANMAZLAR REZİLLER

--------------------------------------- 

Avni Akkaya    Sayın AKYOL ağzına sağlık da o “ sayın milletvekilimizi “ oradan kaldır çünķü hak etmiyor o sözü Bu nasıl siyaset anlayışı ? DEMOKRASİNİN olmazsa OLMAZLARI siyasi partiler akp döneminde MAFYACILIĞAMI DÖNÜŞTÜRÜLDÜ.SEÇİMLERDE KENDİNE OY VERMEYEN HALKA HAKARETLER TEHDİTLER BU NE TERBİYESİZLİK BU NASIL SAYGISIZ MİLLETVEKILLİĞİ ; TERBİYESİZ SAYGISIZ SENİN ADINDA VEKİL YAZIYOR SEN SENİ SEÇEN SAHİBİNE VE SAHİBİNİN SEÇTİKLERİNE HAKARET EDEMEZSİN HADDİNİ BİL HADDİNİ !!!

İSTANBUL BŞB BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDEN DE İBRET ALMAMIŞSINIZ BU MİLLET KENDİSİNE HAKARET VE TEHDİT EDENİN SONUNU GETIRIR.DEVLET GÜCÜNE GÜVENİPTE UCUZ KAHRAMANLIK YAPMA SABRET EN GEÇ 4 YIL SONRA VEKİLİ OLDUĞUN SENİN ASLIN OLAN HALK TEŞKİLATINLA BİRLİKTE SENİN BİLETİNİNİ DE KESER BIRAK ANKARAYI TÜRKİYE NASIL DAR EDİLİR O ZAMAN UCUZ KABADAYILIĞIN BEDELİNİ ÖDERSIN.BIZ SABIRLA BEKLEMESİNİ VE DAR ETMESİNİ BILIRIZ.DEVLET GÜCÜNE GÜVENEN UCUZ KABADAYI BU GÜNLERİ GÖREBİLMENİ DILERİM.

-------------------------------  

Sezai Işık   SİZDEN KORKAN SİZDEN BETER OLUR

---------------------------- 

Guler Karatas   Bunlar kadar yüzsüzünü görmedi bu ülke

---------------------------- 

Selim Akkurt   Kendini bilmez; hadsiz...Üstelik Ankara milletvekili...Ankara’nın seçtiği Belediye başkanınını nasıl tehdit edersin...Sokağa hangi yüzle çıkacaksın...Mansur başkan adildir...Haksız yere kimseyi işten çıkarmaz...İşe yaramayan, sırtını AKP ye dayamış tembel işe yaramaz asalaklara arka çıkıyorsun;yazıklar olsun...

-------------------------------- 

Etem Akkaya    Sayın akyol. Bu mantıkla ankaralı olmayan ankaradan muhtar bile olamaz öylemi; Ankaradaki çankırılıları kırşehirli yozgatlıları çorumlu karadenizliyi unuttunuz galiba. Angaralı şovenistliği yapıyorsunuz gibi anladım. Yanlışım varsa düzeltin. Şovenistlik alevi sünni ayrımı kadar tehlikelidir.

------------------------------------ 

Mehmet Akyol’un ETHEM AKKAYA’YA CEVABI:     Değerli kardeşim Ethem Akkaya; .. SANA BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLAN bir hususu arz edebilir miyim... Seni çok ama çok seviyorum, hatta sayıyorum. Benim için sen ayrı bir değersin. Senin ikazlarına ihtiyacım var.

GELELİM ANKARALILIK MESELESİNE Gerçekten bu benim konum. Cenab-ı Hakk, İnnemel müminûne ihvetün buyuruyor. Yani " Bütün müminler kardeştir. " Ben Ankaralılığı bu bağlamda değerlendiriyorum. Ancak bir başka yorum daha getirirsek, Ankara'da yaşayan ve kendini Ankaralı hisseden herkes Ankaralıdır. Kaldı ki, EVET buraya dikkat et.... Haberi iyi okumamışsın, her halde sayın genel sekreterine mağtuf bir değerlendirme olduğu için.. Bir daha oku lütfen... Orada Ankaralılar ve Başkentliler diye zikretmişim. Yani Ankaralı olmasa bile Başkentlidir benim Çankırılılarım, Çorum, Yozgat, Kırşehir,Kırıkkale (vs) liler. Senin gibi alıngan birisi çıkabileceğini tahmin ettiğim için ben böyle bir yöntem uyguladım haber - yorumumda.

      Kaldı ki sayın Mansur Yavaş'ı kazandıranlar başta Ankara merkez ve Ankara'nın taşra teşkilatları olduğu gibi mesela " Çorumluluar Platformu Başkanlar Kurulu " inisiyatifi benden daha fazla çalıştılar. Anadolu'dan gelip de Ankara'ya yerleşip senin gibi iki vilayetli olanlar kazandırdı Mansur Yavaş'ı. Haydi biraz daha açayım…

        SAYIN ETHEM AKKAYA, esasen sayın Mansur Yavaş'ı kazandıranlar, gidip sayın Mehmet Özhaseki ile pazarlığa oturup "seni biz başkan seçtireceğiz " diyenler , yani Çankırı Dernekler Federasyonu, Çorum Dernekler Federesyonu, Yozgat Dernekler Federasyonu, Kırşehir Dernekler Federasyonu ve daha birçok federasyon Mehmet Özhaseki'ye kaybettirerek kazandırdılar Mansur Yavaş'ı..

        Ve tabii Ankara ve Başkentliler söz konusu olduğu kadar Mansur Yavaş AK Partililerden % 5 oy aldı. Ülkücülerin oylarının % 78'ini aldı, MHP'lilerin % 25'inin oyunu aldı, CHP-İYİ Parti'nin oyları ile birlikte sırf sayın Cumhurbaşkanımıza kızgın oldukları için bir de % 4 veya 5 nispetinde Kürt oylarını aldı. Senin anlayacağın bir başka ifade ile anlatacak olursak, aynen İstanbul'da olduğu gibi Ankara'da da AK Parti kaybettiyse bunun çok nedeni var, onları da bir başka gün yazayım çünkü bugün cidden çok meşgulüm zira önemli üç araştırmam var, sonuçlanıp yayınlarsam çok memnun kalırsın inşaallah. Baki selamlarımla.

---------------------------  

  Etem Akkaya   Sayın      Mehmet Akyol açıklaman için teşekkür ederim.

--------------------------  

Altay Altay      Mehmet bey bu hatsize lütfen haddini bildirin

------------------------ 

Ilyas Atik     Mehmet Akyol değerli başkanım tespitleriniz doğrudur mutlaka siyasi yanlışlıklar elbetde vardır lakin bugün işten çıkartılıp yarın ise almalar olursa bu siyasi bir kıyım olacaktır. Ilyas Atik Ankara vekilinin Ankarada çalışan lara sahip çıkması kadar doğal ne olabilir neden buna karşı çıktınız vede olayı başka boyuta çekerek bardağın boş tarafını göstermek çok doğru değil katılmıyorum bu yazı dizisine.

MEHMET AKYOL‘un     İlyas Atik’e özel cevabı: Değerli kardeşim ne iş alımı Allah aşkına, 10 kişinin yapacağı işi 70-80 kişi yapıyor, gidip de lütfen bir görün. Baki selamlarımla.

---------------------------- 

Hacıbey Demir    çıkarsada kimse çıkmıyorki.ama maaşlarıda kesilmiyor.valla mansur yavaşı dnlayan bile yok hırsızlık yolsuzluk devam ediyor kimsenin kimseden çekindiği yok

----------------------------    

Ertuğrul Sezer   Hazimsizlik yapti tafsiyem en kisa zamanda beypazarina gidip soda içsinler

----------------  

Mehmet Özcan    Erkeksen yap yeter artık kendi ahlaksızlıklarınız ortaya çıktı rahatsızlığınız başlar durun daha neler var UTANMAZLAR REZİLLER

------------------------ 

Cemal Tufan     Sayın vekil sen merak etme sayın yavaş öyle bir ekolden geliyorki haksızlığın karşısında demir bir yumruk hakkın karşisinda kadife bir eldivendir sen işine bak

-----------------  

Gülten Özcan    Alışmışlar bedavadan halkın hakkını yemeye dokundular tabikiii değilmi aldiklarınızıda allah sorsun inşallah

---------------------------------- 

Atnan Emir    Misyonunuz bitti sahte kabadayı. Menderes in Demirel in Özal in bittiği gibi. Ülke de tüketmediginiz kaynak kalmadı. Sizden sonraki misyon a üçün birini bıraktı niz.

-------------------- 

Emin Erdoğan    Sen kim oldugunu saniyorsun ankara halki secti mansur yavasi bu tehditleriniz sizin siyasi hayatinizi halkin gozunde bitirir unutma milli iradenin karsisinda hic bir guc yoktur

----------------------------------- 

Hasan Aktaş     Çanım ülkeme de size dar gelmiye başladı yobazlar sizlerin allah belanızı vesin pislikler şeytanlar haram olsun zehiri zıkkım olsun derdine derman bulamasın yılan gibi sürünsün mavyanın tohumları yezitin çocukları bunlardan hiç bir bok olmaz bunlar yezitin çocukları.

MEHMET AKYOL’DAN CEVAP:     Hasan Aktaş,     kem söz bize yakışmaz. Böyle cümleler sarfetmekle kendine zarar verirsin, itibar kaybedersin. Lütfen yanlışı yanlışla mukabele etmek kimseye yakışmaz.  

--------------------- 

Belma Yağcı    Önüne arpa cok konunca yayilmadan karnı doydu yorulmadı canı sıkıldı anîrıyo eşşek kurban olsun essegede

----------------------------- 

TC Sıdıka Ünsal   Ankara’lılar seni türküleri ile sever, tükürükleri ile boğar sayın genel sekreter.

----------------------------  

Ali Osman Gencturk  Haddini aşmış

------------------------ 

Arif Kolay        Ankara halkı zaten Ankara’yı size dar etti

------------------------- 

Mehmet Durmaz  Demek istiyor ki banka matiklere dokunmayın mahsur sizden korkmaz

--------------------------------- 

Kara Ekrem Dasdemir   İte bak yatıgı yere bak !!

----------------------------------- 

Behçet Şen    Ekrem kardeşim it hafif olmuş itoğlu it daha uyumlu olurdu

CEVAP:  Sayın Kara Ekrem Daşdemir ve Behçet Şen; Bir milletvekiline ve her hangi bir kişiye böyle ifadelerde bulunmak hiç şık değil. Biz bizim gibi olalım lütfen.

----------------------------  

Gülten Özcan   Alışmışlar bedavadan halkın hakkını yemeye dokundular tabikiii değilmi aldiklarınızıda allah sorsun inşallah

-----------------------------  

Kenan Başayar   Haklısın Sayın Vekilim,artık bize Ankara dar geliyor

---------------------------------

İsmail Uçakcı    Demekki Ankara'da 150, İstanbul'da 800 Bin fark az gelmiş anlaşılan.

--------------------------- 

Muhammet Gurel   Bunların korkusu işten çıkartılanları yerleştiremeyecek olmaları Mansur Başkanı size yedirmeyiz arpalarınız elden gitti kuduracaksınız daha durun izleyin görün

-------------------------- 

Yabanabatli Yabanabatlı   Mehmet Ali Kabankaya sen zerre kadar din iman sahibi olsan dinsiz demenin günah olduğunu iftiranın günah olduğunu bilirdin.1mart 31 mart arası kaç kişi işe alınmış haberin varmı.1 ayde 870 kişi.Sence niye alınmış bu kişiler.Birde pkklı diyorsunya osman Öcalan piçini devlet televizyonuna CHP çıkarmadı CHP nin fetönün siyasi araştırılsın önergesine ret oyunu kim vererek engellemiş biraz araştır Birde Mansur Yavaş CHP den adaydı CHP nin oylarıyla seçildi suriyelilerin oyuyla değil.

------------------ 

Galip Karakaş    Halil Çelik değmez bu şahsa adamlığı bırak insan bile olamaz CHP den korktukları kadar Allah'tan korksalar ülkede bolluk bereket olur huzur olur okumaya bile değmez gül geç, Diyarbakır da olanları izliyoruz oyun içinde oyun çıkacak gündem değiştirmek için bunlar.

-------------------------

Süleyman Kocakuşak    Mehmet Ali Kabankaya beyfendi feto ne zaman akp den transfer oldu.akp haricinde hic öven ağlayanları görmedim

------------------- 

Mehmet Ali Kabankaya   Süleyman Kocakuşak ozaman siz saman yolu TV önünde eylem yapanları göremiyorsunuz ben ne diyeyim

-------------------------  

Mehmet Ali Kabankaya   Süleyman Kocakuşak ben sizlerle fazla muatap olmak istemiyoru çünkü ankaracili ciliklarla benim işim olamaz bukadar küçük düşünceye ne söylesen boş ben insaların durduğu yere bakarım benim oyum kandilin fetonun chp nin ip oylarinin girdiği yere girmez günlük kişisel çıkarlar peşinde olanlarla işim olmaz masur yavaşın ilk icraatı ucube heykel açılışı ikici ulaşıma zam ankaraya yazık olacak çok şey varda gerek yok anlamayacak siniz

-------------------- 

Faruk Arslan     Mehmet Ali Kabankaya işte kimin dini imanı var bunu sen bilemezsin.Bunu Yüce yaradan bilir o değerlendirir.Yaptığın şirk.Sen dinden bahsetme bence Benim dinimde Allah tektir.Senin dininde çok var demekki biride senmisin?Dini imanı ölçüp biçip karar verdiğine göre.Yaptığın ŞİRK şirk nedir biliyormusun?? Aslında sana cevap bile yazmamalı.Çünkü bişeyden haberi olmayan birisisin

---------------------------  

Ali Bilir    Mustafa Tuna göreve geldiği zaman şu bu Melih'in adamı diye bir çok insanı mağdur etti... bunlar normal miydi Sayın Çanakkaleli Ankara milletvekili... Sayın Mehmet Akyol'un dediği gibi işinde gücünde çalışan bir insanın AK Partili filan diye ekmeği ile oynarsa sana gerek yok biz gereğini yaparız.. asla böyle bir şey olmaz... ancak hak etmediği halde işe gitmedigi halde haksız kazanç elde eden varsa ona da gereğini yapsın... Adalet istiyoruz haksızlık istemiyoruz... sizde hariçten gazel okumayın...

---------------------------  

Saadettin Uçakcı    Akp nin gelen sekreteri şuan belediyede calisan personele müthiş duyarlılık gösterip sahip cikmayi kendisine görev biliyor ama milyonlarca ıssız güçsüz insanların evlerine nasıl ekmek götüreceğini kendisine partisine görev olarak görmüyor partizanlik öyle bir boyut almiski bizden olanlar herşeyden önemli vatanı devleti milleti teferruat durumu na dönüşmüş bu ülke babanızdan miras kalmadı 17 yıldır saltanat hayatı yaşayıp yandaslarinizi da kamu kurumlarına doldurma hakkını kendinizde görürken kimseye sormadiniz liyakat aramadiniz tecrübe deneyim aramadiniz sırf yandasiniz olduğu için doldurdunuz şimdide çıkartılacak endişesiyle ortalıkta şov yapmaya başladınız kusura bakmayın sizler kadar bizleri de bu ülkede kamu kurumlarında hakkımız var sen yandasina sahip çıkarsan. Bizlerde seçtiğimiz insanlara ve kendimize sahip çıkma hakkımızı kendimizde görürüz

-------------------------  

Sami Sevüktekin    Yasaaa kardeşim zırvalıyor sekreter

-------------------- 

Muhammet Gurel   Bunların korkusu işten çıkartılanları yerleştiremeyecek olmaları Mansur Başkanı size yedirmeyiz arpalarınız elden gitti kuduracaksınız daha durun izleyin görün

------------------- 

Şener Mete     Bunlar artık sinirlerine hakim olamıyorlar Mehmet Bey. Geçmişi hatırlıyorum, tekerrür ediyor.

-------------------------  

Kezban Atakoğlu    Bankamatikciler, belediyeden maaş alan aktrolleri de merak ediyoruz.. Daha çıkarılmadılar mı.. 

-------------------- 

Yılmaz Satılmış   Emekciyi kim cıkarırsa insallah dar ederler

--------------------- 

Osman Aydogdu   Mansur yavaş önce sözünü tutsun Ankaralı merttir delakanlıdır hiç bir işçiyi çıkarmıyacağım kimsenin ekmeğiyle oynamıyacağım diye verdiği söz var' yoksa ittifak olduğu pkk hdp''ye sözümü geçmiyor'''''

Nazım Barkçin   Bu çakal Ankaralıları tanımıyor. Bu topraklarda izi yok çünkü. Atama ile geldiğin Çanakkale'ye seni öyle göndeririz ki şaşırırsın Çakal.Başkan Mansur bizim gözbebeğimiz bu böyle biline

------------------------------  

Ali Dayı Moturcu    Köpeksiz köy bulmuşlar değneksiz dolaşıyorlar herhalde…

-------------------  

Tulga Nuran   Ufak atın da civcivler de yesin, siz bin bir dalavereyle gelirseniz demokrasi, adam gibi adamlar bileğinin hakkıyla gelirse tu ka ka, alışacaksınız, alışacaksınız...

-------- 

Burak Goksoy    Çok iyi biliyoruz biz kimin ne olduğunu Rabbim çok büyük ben olsam çoktan bazılarını görevden almıştım bile.

-----------------------------

Satılmış Yaman     Büyüksün Mehmet kardeş bir Ankaralı olarak seni ve Mansur başkanı destekliyorum her türlü destekte varım ve yanınızdayım.

-----------------------  

Ati Zafer Önyasa   TÜRKİYE 'DE BİR HÜKÜMET OLMA MÜCADELESİ VARDIR .

İKTİDAR OLMA ; Muktedir olma mücadelesi ise ABD ile İNGİLTERE arasındadır .

FETÖ İLE ÜSTÜNLÜĞÜ ELE GEÇİREN ABD DERİN DEVLETİ ;FETÖ Darbe denemesi ile 40 yıllık kadrolarını kaybbetti . ŞİMDİ MUKTEDİR OLAN İNGİLTERE;

Kıbrısta , EGE ADALARINDA , Yunan botlarının saldırısında , 450 ton altınımızı hazinemizinEKONOMİK KRİZ tehdidi ile teslim aldı. 25 Milyar dolarlık savaş uçağı anlaşması imzaladık .

Akp , CHP , MHP PARTİLERİNDEN ELEŞTİRİ VE YORUM YAPILMADI !

ÇÜNKÜ AKPARTİ HÜKÜMET , Ancak bütün devlet ve siyasi kadrolarda muktedir olan ; İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR . ve buna hiç bir siyasi otarite karşı çıkamaz .

------------------ 

Bilal Ceylan     Bu Fatih rezil bir oğlan... Ne adamlığı ne kendi ciddiye alınacak biri... Tayyip beyin ülkeye attığı büyük kazıklardan biri de bu... gitsin bıyıklarıyla oynasın

-------------------------------  

Hasan Özdemir    Tek derdi milletin AK PARTİ oldu. Konu kalmamış dert sıkıntı problem kalmamış demek ben artık bunu anlıyorum.. Dangalak konuşmuş işte hepsi bu bunlardan her partide var. Bence konu değil..Vatandaş sandık da bakıyor icabına zaten..

------------------------------------------ 

 Ahmet Mercimekçi :    Adam köyde koyun güdüyor, şehirde bekçi… AKP belediyeleri büyük orta doğu projesine hizmet ve israil güvenlik planlarına hizmet hizmet etmek için kurulan iktidardan aldıkları yahudi sermayesi ile iktidarlarını korumak ihanetlerini hukuk teminatına almak için saltanatlarını sürdürmek için "yoldan geçeni oy hesabıyla belediyelere şirketlere doldurdular" kie sorsan belediyede çalışıyor.adam esnaflık yapıyor karısının üzerine dükkanı devletmiş kendiside dükkanında ama belediyede işçi görünüyor.

---------------------------------  

Balalı  İhsan Atac  :    Mağrurlanma vekilim senden büyük Allah var.

----------------------------- 

İsmail Uçakcı  :     Bunlar can havliyle söylenmiş sözdür: Ankara'da 150 binin, İstanbul'da 800 binin acısı; MHP ve İyi Partiye dağılmış ve Babacanla tamamen YÖK olma ve yirmi yıllık saltanatın hesabını verme korkusu. Ciddiye alınmamalı. ………………Kervan yürür.

---------------------------------- 

Altay Alt :    MEHMET AKYOL BUYUK ADAMSIN GERCEKTEN ÇOK ÇANAK YALAYANLARA DERS VERDIN

--------------------- 

Osman Aydın :  Sayın Şahin, Mansur başkan bu hatayı yapmaz inşaAllah.

 

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...